anaiahkeyton
anaiahkeyton
04-03-2021
Mathematics
contestada
PLZ HELP WILL GIVE BRAINLY!!!!
Respuesta :
teavk87
teavk87
04-03-2021
It’s 2/1 because you go up 2 (rise) and go over one (run)
Answer Link
4kjay79
4kjay79
04-03-2021
I think the best answer is 2/1 because u need to rise and then go over one and this is easy so bye111
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 55+ )
Otras preguntas
16 larger than the product of a and b. Change the statement into algebraic expression
If three dozen cookies cost $9, what is the cost per cookie? A) $0.25 B) $0.50 C) $2.25 D) $3.00
please help :) factor completely 40t- 16
what is a graphic organizer
3 ways how to deal with the negative impact of a divorce
solving system of equations y=3x+7 , y=-4x+21
when you lift a book of the ground to your desk, what kind of work do you do, negative or positive? by lifting the book what do you change? does the book gain
Sketch the general shape of each function. Then state the end behavior of the function. 1. f(x) =-x4+x2-1 2. f(x) = -2x2-12x-15 3. f(x) = -x5+4x3-3x-2 4. f(x) =
who, what, where, when , why, civil rights?
What is the value of x in the equation 1,331x3 − 216 = 0?